0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6162
Достапност 1 на залиха

3.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со циркони , рачно изработено , должината се подесува , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 7,26 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка