0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3061
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2,31 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка