0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6157
Достапност 1 на залиха

2.900 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
 Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 2.5 cm
Тежина:  6,50 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка