0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6144
Достапност 1 на залиха

1.650 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со розе позлата и светло зелено цирконче , должината на ланчето се подесува. Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина:  4,15 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка