0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производOKL9
Достапност 2 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче , должината на ланчето се подесува.

Тежина:    2.16 gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка