0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3005
Достапност 1 на залиха

5.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче , должината на ланчето е 55 cm
Тежина: 19,07 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка