0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ4000
Достапност 3 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче , должината на ланчето е 45 cm
Тежина: 4,5 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка