0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со бисери

Шифра на производ6140
Достапност 1 на залиха

2.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со бисери и сребрени топчиња, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 8 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка