0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6150
Достапност 3 на залиха

1.600 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче , должината на ланчето се подесува.
Висината на привезокот е 3 cm , ширината е 2 cm
Тежина: 2,85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка