0

Пребарај

Сребренo 925 ланче

Шифра на производ3045
Достапност 1 на залиха

1.150 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребренo 925 ланче, должината на синџирот е 40 cm, висина на привезокот 1,5 cm , ширина на привезокот 2 cm

Тежина: 2,50 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка