0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3063
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина:    2,48 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка