0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3049
Достапност 2 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,34 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка