0

Пребарај

Сребрено 925 ланче 50 cm

Шифра на производОКL3
Достапност 2 на залиха

2.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со топчиња , должината на ланчето е 50 cm.

Тежина: 5 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка