0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3001
Достапност 3 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче , должината на ланчето е 50 cm.

Тежина: 4,12 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка