0

Пребарај

Сребрено 925 ланче 45 cm

Шифра на производOKL1
Достапност 2 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со топчиња , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 4.30 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка