0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производOKL7
Достапност 1 на залиха

1.450 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче , должината на ланчето се подесува.

Тежина: 2.85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка