0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3119G
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.
Oбемот на привезокот е 1,5 cm

Тежина: 3,60  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка