0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3114
Достапност 1 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1,5 cm , ширина 1,5 cm

Тежина: 1,52 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка