0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3105RG
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркон, должината на ланчето е прилагодива.
Обем на привезокот: 7 mm

Тежина: 1,88 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка