0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производOKL12
Достапност 2 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.

Тежина:    1.90 gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка