0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3126RG
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 3,5 cm , ширина 5 mm

Тежина: 2,85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка