0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3120RG
Достапност 1 на залиха

1.050 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1.5 cm , ширина 9 mm

Тежина: 3,49 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка