0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производOKL6
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата, должината на ланчето се подесува.

Тежина:   3.15  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка