0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3036
Достапност 1 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче,  должината на ланчето се подесува.
Тежина: 10.85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка