0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3069
Достапност 1 на залиха

800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925  ланче со циркони во форма на желка , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2,25 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка