0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3052
Достапност 2 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со срциња , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 5,25 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка