0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3055
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со шарени циркони во форма на срциња , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3,45 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка