0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3119RG
Достапност 2 на залиха

1.150 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1,2 cm , ширина 1,4 cm

Тежина: 3,60 гр

 

 

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка