0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ5532
Достапност 1 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 6 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка