0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ31013
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е 45 cm
Тежина:  4,32  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка