0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3100
Достапност 1 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркон, должината на ланчето се подесува.
Тежина:   1,70 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка