0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3107
Достапност 2 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркон, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  2,34  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка