0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3025
Достапност 5 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 5 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата, должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2,62 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка