0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3017
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата и циркони во форма на срце, должината на ланчето се подесува.
Обемот на привезокот е 2 cm
Тежина:  2,70  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка