0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3016
Достапност 2 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со позлата во форма на срце, должината на ланчето се подесува.
Обемот на привезокот е 1.5 cm
Тежина:  2,35  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка