0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ31066
Достапност 1 на залиха

1.150 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата и црни циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  2,95  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка