0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3108G
Достапност Нема на залиха

1.000 ден

Сребрено 925 ланче со позлата , должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 1.2 cm , ширина 5 mm

Тежина: 1,95  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка