0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3043
Достапност 3 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  2,70  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка