0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3032
Достапност 4 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 4 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче премачкано со седеф, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка