0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3029
Достапност 3 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со седеф, должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3,74 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка