0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3030
Достапност 2 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со седеф, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  3,70  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка