0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3159
Достапност 1 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 3 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка