0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3107RG
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони, должината на ланчето е прилагодива.
Oбем  на привезокот: 6 mm

Тежина: 2,33 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка