0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3148
Достапност 2 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 2.65 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка