0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3105
Достапност 3 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче, должината на ланчето е прилагодива.
Големина на привезокот: Висина 9 mm , ширина 5 mm

Тежина: 1,88 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка