0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ3083
Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче , должината на ланчето е прилагодива.

Тежина: 5,87 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка