0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче 3 mm

Шифра на производAL40
Достапност 2 на залиха

6.500 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со 3 mm циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   14.34   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка