0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ30711
Достапност 3 на залиха

2.800 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со позлата и златни циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 6,85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка