0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ30722
Достапност 1 на залиха

2.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со розе циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина: 6,85 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка