0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производAL43
Достапност 1 на залиха

3.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   7.64   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка